SERVIS 24

pomoc-logo

Po nahlášení havárie přijedeme
v nejkratším možném čase.
Havarijní služba je Vám dispozici
NONSTOP 24 hodin
365 dnů v roce.
Zajišťujeme nonstop služby
ve všech našich oborech.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb
je prodávající povinen
vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen
zaevidovat přijatou tržbu
u správce daně online;
v případě technického výpadku
pak nejpozději do 48 hodin.

Zelená úsporám

zelena1Naše firma je přihlášená do programu Zelená úsporám. V rámci programu Zelená úsporám je zajistit realizaci opatření vedoucích k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech. Do programu jsou pouze zařazeny akce, zrealizované na území České republiky. Jde především o podporu instalaci zdrojů na vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie, investic do energetických úspor při rekonstrukcích nebo novostavbách.
Do programu mohou být zařazeny pouze kvalitní systém zateplování rodinných domů, náhrada neekologického vytápění za nízko emisní zdroje na biomasu a účinná tepelná čerpadla.
zelena2Při žádosti o dotaci Zelená úsporám musí investor – majitel, firma využít takových materiálů, výrobních technologií, zařízení a zároveň poskytování takových služeb, zajišťujících přínos pro společnost a budou zárukou kvality.
Pokud investujete do zateplení, koupě solárních kolektorů nebo dalších podporovaných opatření dojde ke snížení nákladů na vytápění případně i ohřev vody. Investice se Vám postupně vrátí, i když jednorázová investice je několikanásobně vyšší. Provedením opatření přispějete ke zlepšení životního prostředí celého světa.

Program Zelená úsporám je rozdělen do několika skupin:

1) Úspora energie na vytápění:  
V této oblasti podporuje program Zelená úsporám opatření vedoucí k úsporám energií na vytápění prostřednictvím zateplení rodinných nebo bytových domů.
Základním požadavkem na poskytnutí dotace je úspora energie na vytápění ve výši 20%. A realizací alespoň jednoho z předepsaných opatření výměna oken, zateplení střechy, zateplení vnějších stěn budovy.   

2) Výstavba v pasivním energetickém standardu:
V  oblasti 2 podporuje program Zelená úsporám výstavbu nových rodinných a bytových domů splňujících pasivní energetický standard nebo změna stavby na energeticky pasivní domy.

3) Využití obnovitelných zdrojů energie pro vytápěnía přípravu teplé vody:
V podoblasti 3 podporuje program Zelená úsporám výměnu stávajících neekologických zdrojů vytápění (uhlí, kapalná fosilní paliva, elektřina) za nízkoemisní zdroje na biomasu a účinná tepelná čerpadla nebo solárně technických kolektorů v rodinných a bytových domech.
Podmínkou pro získání podpory při výměně neekologického zdroje vytápění za zdroj na biomasu je dosažení předepsané účinnosti zdroje a emisních parametrů. Nejvyšší částkou podporuje program Zelená úsporám instalaci kotlů na biomasu se samočinnou dodávkou paliva, nižší částkou pak instalaci kotlů na biomasu s ruční dodávkou paliva a s akumulační nádrží a instalaci kotlů na biomasu s ruční dodávkou paliva bez akumulační nádrže.
Podmínkou pro získání dotace na tepelné čerpadlo (výměna za neekologický zdroj vytápění i instalace tepelného čerpadla v novostavbě) je dosažení předepsaného topného faktoru.