SERVIS 24

pomoc-logo

Po nahlášení havárie přijedeme
v nejkratším možném čase.
Havarijní služba je Vám dispozici
NONSTOP 24 hodin
365 dnů v roce.
Zajišťujeme nonstop služby
ve všech našich oborech.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb
je prodávající povinen
vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen
zaevidovat přijatou tržbu
u správce daně online;
v případě technického výpadku
pak nejpozději do 48 hodin.

Princip magnetické úpravy kapalin

Způsob proudění kapalin v magnetickém poli zařízení a jeho tvar umožňují kapalině získat vlastnosti, které brání usazování nerostných látek a zároveň rozpouští již vzniklé minerální usazeniny.
Průtokem kapaliny magnetickým polem v komoře magnetického zařízení se mění fyzikální vlastnosti kapalin, nikoliv jejich chemické složení.
V kapalině dojde působením magnetického pole k ovlivnění minerálních látek rozpuštěných ve vodě. Nerostný prvek obsažený v takto upravené kapalině se chová jako nestabilní, nedokáže navázat elektronovou vazbu na jiný prvek a nekrystalizuje. Tím nedochází k vytváření minerálních usazenin na stěnách potrubí a všech instalatérských a topenářských dílců.
Magneticky upravená kapalina postupně rozpouští krystalické usazeniny do mikroskopické suspenze a zabraňuje usazování dalších nerostných látek.
Rozpouštění starých usazenin v potrubí a technických zařízeních i krystalických solí v půdě probíhá pozvolna a stejnoměrně. Uvolněné částečky jsou mikroskopické a bez dalších problémů se odplavují, vylučují nebo odfiltrují. U technických zařízení se zlepší nejen průtok, ale i energetická účinnost teplosměnných ploch, činnost sedel termostatických ventilů, termostatů apod... Podstatně se tím zvýší jejich životnost a ušetří se značné finanční náklady na údržbu a obnovu.